סדרת תוספי התזונה במיתוג Supreme Nutrition פותחה על ידי מטפלים עבור מטפלים. לשם יצירת כלים תמיכתיים שעונים על צרכים קליניים של מטפלים במצבים טיפוליים ומניעתיים. הפורמולות נבנו במיוחד למטפלים ואינם נמצאות בבתי המרקחת והטבע ונותנות בלעדיות למטפלים ומענה איכותי וזמין כחלק מטיפול תזונתי, פיזי ונפשי של המטופל ביחד עם ליווי מקצועי  תוך שימת דגש לליווי המקצועי של המטפל את מטופליו.

לכן את מוצרי Supreme Nutrition   ניתן למצוא רק בקליניקות המובילות. איכות חומרי הגלם, נבדקת ומאושרת לפני כל ייצור וייצור דבר המבטיח את יעילות והצלחת הטיפול ביחד עם השגחה צמודה וליווי של המטפל.

חברת מרשל  הינה חברה מובילה בשוק הישראלי ומהותיקות שבניהן המספקת פתרונות ייעודיים למצבים קליניים נפוצים ומקנה כלי עבודה אמיתיים למטפלים מובילים.

חברת מרשל מונהגת ע"י צוות נטורופתים בעלי ידע וניסיון ורוקח בנוסף נעזרת בוועדה מייעצת מקצועית חיצונית המונה שני רופאים ומטפלים מובילים.

כל קניה שהופנתה ע"י מטפל תזכה את המטופל ב 10% הנחה.

ענף תוספי התזונה, ובכלל זה חברת מרשל על כל מותגיהנמצא לאחרונה תחת עינו הפקוחה לרווחה של "האח הגדול". הרגולציה במדינת ישראל הגבירה את פעילותה והניחה ביתר שאת את ידה הכבדה על הענף כולו. כולנו נדרשים כיום להקפיד בקלה כחמורה, בעיקר באותו איסור, אשר על פיו: "לא ייחס אדם בדרך פרסומת כלשהי, סגולת ריפוי למצרך מזון, בין אם הוא מכיל ויטמינים או מינרלים ובין שאינו מכיל ויטמינים או מינרלים, ולא יפרסם כי צריכתו ע"י אדם, עשויה לרפא מחלה כלשהי או למנעה".

לפיכך האתר מכיל מידע טכני עבור כל מוצר ומוצר ומידע מקצועי וכללי רב, אשר תוכלו להיעזר בו ולמצוא בו תועלת רבה

כל מוצרי מרשל, על מותגיה השונים, אינם תרופות אלא תוספי תזונה המאושרים ע"י משרד הבריאות ליבוא או לייצור. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא, הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה רפואית כלשהי, במידה שקיימת. כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י משרד הבריאות. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי, שבמידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

טל' שירות לקוחות:  (1-800-24-18-18) ואנו נדאג לליווי ושילוח מקצועי עד בית המטופל.

לבריאות